| tamycrazy99 a întrebat:

Hey am si eu o intrebare si as vrea raspuns rapid... deci eu am un telefon Samsung S5560i si nu am internetul activat, dar eu stiu parola de la internetul scolii si ma intrebam daca pot sa intru pe internet cu aceasta parola si daca pot imi puteti spune cum?
va rooooooooooooog
cel mai bun raspuns si cel mai rapid primeste funda

Răspuns Câştigător
| marius7122 a răspuns:

Pai pornesti wifi-ul, click pe wirelesul de la scoala si acolo o sa iti arate wpa/wpa2 sau wep si acolo scrii parola
FUNDA?winking

2 răspunsuri:
| KatyyLWA a răspuns:

Intri in setari, wifi si cauti reteaua de wireless a scolii. Dupa ce vezi numele retelei de la scoala intri pe ea si scrii parola. Este posibil sa ai nevoie de un cont google.

| AngelOfNight a răspuns:

Pai la wireless si retea ai putea incerca happy activezi Wi-Fi si astepti pana iti gaseste reteaua scolii (in cazul in care vorbeai de Wi-Fi cand ziceai "internet")