| alinusaa a întrebat:

Barbatul poate conduce femeia acasa doar din politete? voi ce credeti?

3 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Barbatul daca conduce acasa femeia, poate sa o faca din politete sau din dragoste. În functie de situatia creiata, femeia poate sa-l invite in casa la o cafea sau la o cina romantica.

| Diia_4944 a răspuns:

Pai. e posibil.adica sunt si barbati bine crescuti carora asa li se pare normal (dar mai rar gasesti dinastia). dar e posibil sa fie si din interes.sa impresioneze etc.

| alinusaa explică:

Sa zicem ca sunt colegi, el o conduce mereu acasa de la serviciu nu s a intamplat nimic intre ei deocamdata doar ca este intr o dilema, la un moment dat ea i a spus lui ca daca mai are treaba in oras nu e nevoie sa o deca pana acasa dar el a insistat spunandu i sa l astepte sa si rezolve problema si apoi o duce acasa...