| ryu a întrebat:

Cine conduce femeia sau barbatul?

Răspuns Câştigător
| ellene a răspuns:

Cine are permis

13 răspunsuri:
| CevaNormal a răspuns:

Pai depinde cine ai vrea sa conduca.........raspunsul e unul latent

| fabiola a răspuns:

In spatele unui barbat inteligent sta o femeie puternica! Dar la ce te referi cand pui intrebarea la dragoste si sex?

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Femeia! Doar că mai subtil...

| georgiana a răspuns:

Egaliatate

leonardk
| leonardk a răspuns:

Barbatul este capul iar femeia este gatul. Concluzia iti apartine.

| Antonimu a răspuns:

Ca sa conduci iti trebuie permis, tare asta laughing

Eu zic ca daca ii dai 2 numere sunteti amandoi fericiti... laughing

| snepy a răspuns:

Amandoi, fara discriminari

| lencikk a răspuns:

@leonardk o fi asa cum zici da tot femeia conduce ca ia decide in ce parte intoarce capul (doar e gatul)laughing

| Andraa_3088 a răspuns:

Femeia poate conduce un barbat cu mare usurinta. chiar daca prin subtilitatea ei, barbatul se simte "conducator".

| M4RK a răspuns:

Femeia ca barbatul mai trage cate un pahar laughing

| FoXy a răspuns:

Hmmm e ceva in genu cine canta mai tare cocosul sau gainalaughing

Eu zic ca nu ar fi normal sa cante unul mai tare ca altul ci amandoi sa fie egali.Intelegi tulaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Femeia sau barbatul sunt condusi, de regula, de legile naturii si ale firii. A, si de semnele de punctuatie lipsa. Cat p-aci sa uit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Barbatul pe plan profesional, femeia pe cel sentimental, personal