| Andreea224 a întrebat:

BBuna! Am si eu o curiositate mai ciudata.
De exemplu daca acum 3 zile am băgat iarba vreo 3-4 fumuri, iar peste o lună mai exact in perioada de 13 iulie, se vede in sânge? La analizele obișnuite? Va rog sa ma lămuriti, multumesc anticipat! Va rog sa ma tratati cu seriozitate.

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu se vade. Drogul este detectabil doar la anumite analize de sange si doar in primele 5-7 zile.

| SG1995 a răspuns:

Ai de... nu tati, dupa circa 48 nu se mai vede nimic.

| Vektor a răspuns:

Se vad la analiza parului chiar mai bine de 6 luni, oar in sange nu stiu dar o cantitate asa mica nu cred ca iesr in sange

| Mandreiv a răspuns:

Fiecare tip de drog are o anumita perioada in care se poate vedea in analizele de sange sau de urina. In ceea ce priveste iarba aceasta nu are cum sa iasa la o luna dupa ce fumezi si mai ales daca tragi 3/4 fumuri. De regula o cantiate asa mica nu se vede nici in cateva zile, doar daca sa zicem ai fuma intens atunci s-ar putea sa fie vizibil, dar in rest poti sa stai linistit.

| anonim16121 a răspuns:

Nu se vad, drogurile îți dă o alta stare, nu îți modifică moleculele sau îți intră în sânge de tot.

| xBiboCup a răspuns:

Nu se gaseste nimic in sange, ca sa iti gaseasca in sange trebuie sa ceri analize pentru drogurilaughing). La analizele normale nu apare in niciun caz, so relax. Si din ce iarba tragi 3-4 fumuri? sigur nu erau legale?laughing) daca sunt legale sa stii ca ies din sange in mai putin de 3-4 ore. Zic din experienta... Acum un an am fost luat de a liceu spart mort si dus la spital unde mi-au facut analize special pentru a gasi substante si nu au gasit nimic. Raspunsul final pentru tine este: Nu, stai linistitalaughing dupa analize poate mai tragi 3-4 fumuri de usurare laughing