| Andrei0333 a întrebat:

Daca am fumat intr-o zi 2 fumuri de iarba iar dupa 2 zile inca 5 iar peste 15 zile am niste analize la sange normale apare cumva ca am fumat iarba acolo?

Răspuns Câştigător
| GraniniCuPiersica a răspuns:

Cred ca apare întreb și eu ceva de curiozitate dacă nu te superi te rog frumos să-mi zici și mie de ce fumezi iarba? Care ste faza cu iarba sunt curios atâta tot ce simți când fumezi iarba când ai început? Cine Tea îndrumat? La cine ai văzut prima oară?

Daca vrei tu îmi zici sau răspunzi daca nu sa fi sănătos numai bine

| Andrei0333 explică (pentru GraniniCuPiersica):

1.in primul rand sunt doua tipuri de iarba cea care te relaxeaza si cea care te face sa vezi halucinatii eu personal recomand cea relaxanta.
2.Pe mine m au indrumat prietenii.
3.La prieteni

| GraniniCuPiersica a răspuns (pentru Andrei0333):

Mutumesc frumos pentru răspuns ai grija de tine Sa nu devii dependent

3 răspunsuri:
| mastadont a răspuns:

Stai liniștit, la analizele normale nu iese THC-ul. Dacă era test antidrog ieșea dar așa n-ai de ce să-ți faci probleme.