| rebeca_5838 a întrebat:

Beau 1 l de ceai anti-adipos pe zi, slabesc ceva cu el? Pe langa 4 l de apa, si 3 km mers pe jos.Ma interezeaza in special ceaiu.

3 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Salut. Cu ceai si cu mers pe jos, nu slabesti. Ceaiul nu te ajuta la nimica numai in momentul cand esti deshidratata. In situatia ta, nu este cazul. Ca atare daca vrei sa slabesti, trebuie sa faci alergari de cate doi trei km, asta la inceput, iar seara trebuie sa sari coarda cat poti. In felul acesta, poti manca ori ce si sigur nu te vei ingrasa. Deci -------La alergat. Pa

| baru a răspuns:

Rebeca, Am uitat. Sa faci bazin. Pa

Răspuns utilizator avertizat