| Anda_5509 a întrebat:

De vreo saptamana alerg pe zi ~40 min(numai alergat), alerg 20 min, iau o pauza de 5 min s. a. m. d. Am renuntat aproape in totalitate la dulciuri si bauturi acidulate, in schimb beau 3-4 l de apa plata si 0.5 l ceai adipos/zi.Merg pe jos mult si ziua mai fac cateva genoflexiuni, flotari, abdomene, nu foarte multe, si mi masej si zonele cu probleme cam 10 min cu crema anti-celulitica.Am nevoie sa slabesc cam 10 kg, in cat timp crdeti ca as putea scapa de ele daca o tin in ritmul asta?

P. S:as avea nevoie si de niste exercitii pentru solduri eficiente... dar mi e tare frica ca daca slabesc repede imi apar o gramada de vergeturi si mi se lasa pieleacrying(((((. Multumesc anticipat:*!

2 răspunsuri:
| BassHunter13 a răspuns:

Pai 10 kg sunt multe! eu am slabit 5 kg in 2 saptamani nu neaparat cu o dieta! mult sport iti trebuie! te sfatuies inotu! ca esti singurul sport in care sunt utilizati toti muschi! daca faci 1-2 ore inot dar sa nu stai in bazin si o alimentatie excelenta de mancare ai sa slabesti intr-o luna circa 5-10 kg sau mai mult!

| Stefania a răspuns:

Apropo cand slabesti nu ti se lasa pieleawinking