| AnaBejenaru a întrebat:

Bine deci, vreau sa stiu ce cred baietii despre fetele fitoase, si ce fel de fete ar prefera(cum arata fata ideala)si pentru fete, cum ar arata baiatul ideal... fundita pentru celemai tari rasp.

3 răspunsuri:
| InLove a răspuns:

Nu cred, ca as putea defini imaginea baiatului ideeal pentru. mine... nu imi plac baietii care sunt prea seriosii, se dau grozavi, se imbraca ca truda, se comporta urat c u persoanele din jur, si cu tine nu, si imi plac baietii amuzantii sociabili, prietenosi, sa nu injure, si sa se comporte ca atare, thinking sa aiba moaaca laughing cat de cat draguta, sa fie fidel laughing) inteligent, adica sa nu mearga la olimpeada de toamna laughing, sa isi dedice timp relatiei, si sa fie el... cel putin in preajma mea!

| S_6864 a răspuns:

Ei bine :? mie mi-ar placea la o fata:
1) la minte:
sa fie interesanta
sa nu fie fitoasa, pitipoanca sau alte d'astea
sa fie inteligenta [adica sa aiba propriile pareri.NU la scoala]
sa nu fie tupeista[putin timida]
sa fie putin ciudate
sa fie "rebele" ca sa zic asa
si mai sunt dar astea's principalele idei
2)la fizic:
sa se imbrace in destul de original [nu neaparat ceva extravagant, mai degraba ceva simplu care sa-i reflecte personalitatea]
sa aiba niste freze cat de cat dragute intr-un fel propriu

| ❤°º•★CiuCalAtaAeraTA[:X]★•º° ❤ a răspuns:

Mie imi plac baietii bruneti cu ochi albastri, sa fie frumix:X, carora sa nu le fie rusine cu mine, care stiu sa isi iubeasca cu adevarat persoana de langa ellove struck
Si cam atathappy
Bye Byehappy