| Camy333 a întrebat:

3 ) Asta e pentru fete happy
Cum arata baiatul ideal ?

Baietii hai sa lasam si fetele la o intrebare... Am si eu o idee noua . ce ziceti de o intrebare pentru fete , una pentru baieti si una impreuna ?

8 răspunsuri:
| eandopuncttk a răspuns:

Am impresia ca ai fantezii sexualle si ceri pareri. poate ti le nimereste cineva

| Camy333 explică (pentru eandopuncttk):

Si eu am impresia ca esti cam prost. Te rog frumos sa stergi acest comentariu ...Si daca nu ai un raspuns folositor nu mai raspunde tongue

| eandopuncttk a răspuns (pentru Camy333):

Si la ce ti-ar fi util un "raspuns folositor" draga mea inteligenta?

| Camy333 explică (pentru eandopuncttk):

Eu cred ca tu te crezi cam destept draga. Si eu nu vreau cuvinte cum folosesti tu pe aici dar ma rog. Daca chiar te crezi asa de destept de ce nu citesti prima mea intrebare. Asta e un joc si cel sau cea care dau cele mai bune raspunsuri primeste funda. E doar de amuzament si de plictiseala desteptovici. Am si eu o intrebare daca nu va deranjeaza altetea dumnevoastra. Si cati ani presupuneti ca aveti si de unde sunteti?

| IlegalSmile a răspuns:

Baiatul ideal. depinde fiecare are o parere diferita de celalalt.
Parerea mea este.Baiatul ideal sa fie dragut, sa aiba minte, sa nu foloseasca termeni gen '' te iubesc'' si nu e adevarat adica sa nu minta rolling on the floor... si. mai departe. thinking nu stiu :d

| marianamay a răspuns:

Baiatul ideal pentru mine:ochi albastrii,bronzat-nu alb,sa nu fie las, mersul conteaza foarte mult pentru mine, atitudinea, gesturile, destept si descurcaret happy

| AlinautzaElenutza a răspuns:

Depinde de fiecare fata in parte
pentru fiecare fata baiatul ideeal arata si se comporta diferit
pentru unele cel mai important este sa arate bine si sa fie cel mai popular
pentru altele e important sa aiba un suflet bun si sa fie inteligent
pentru alte fete trebuie sa fie toate cele de mai sus...

| DreamyLand a răspuns:

Heii.baiatul perfect ar arata cam asa,
Amuzant,romantic,sensibil,sa ma iubesca,sa ma inteleaga,sa ii pese de sentimentele mele,SA NU fie genul acela de baiat mitocan,arogant,care se da in spectacol in fata altor baieti,pentru a parea mai "cool".
Baiatul perfect nu prea exista,sau poate ca exista dar in cateva exemplare care sunt deja pe cale sa disparahappy.
Si daca te referi si la aspectul fizic,
mi-ar placea sa fie brunet sau blond
cu ochii caprui sau albastri.Dar aspectul nu prea conteaza,conteaza frumusetea sufletului,pentru ca sub o masca frumoase se poate ascunde o inima,un suflet urat si plin de ura.,iar sub o masca urata, o inima si un suflet, frumos.
Dar pentru tine cu arata baiatul perfect?
App fundita?