| Park1Suin a întrebat:

Bine,e ceva cam ciudat.Noaptea asta am visat ca visez! Stiu, ciudat.Se facea ca adormisem si visam.Ce semnifica?
Dar vi s-a intamplat sa visati acelasi vis de 2 ori? Adica il visati odata intr-o luna, si peste o luna iar il visati.Ce inseamna? Nu, nu sunt prostii.Scuzati greselile.

2 răspunsuri:
| ChristtineA a răspuns:

Nu cred ca are nici o semnificatie visul tau. Si da se poate visa de mai multe ori acelasi vis.

| S3S3an a răspuns:

Nu stiu ce semnificatie are visul tau, dar o sa ti raspund la a doua intrebare DA s-a intamplat si nu numai de 2 ori l-am visat chiar si de patru ori si cinci ori