| anonim_4396 a întrebat:

Blackberry 8900 curve sau iphone 3gs? :-s Nu ma pot decide

6 răspunsuri:
| RawrLexa a răspuns:

Lool,cum sa nu te poti decidee', eu din 12 telefoane printre care si BlackBerry 8900 Curve Iphone 3gs, are mult imi multe calitati decat un BlackBerry.:p

| Alexandra_7889 a răspuns:

BlackBerry 8900 curve garantat iphone e de *** si scuzati ca zic dar eu regret ca il am...sad

| LoreRaya a răspuns:

Eu sincer am un BlackBerry de 2 ani si ceva, dar nu l-as schimba cu 3 iphone-uri...As face schimbul doar ca sa vand iphone-ul ca sa imi cumpar alt BlackBerry... Iphone e cel mai panarama telefon dupa parerea mea.

| Alexandra_7889 a răspuns (pentru LoreRaya):

Bravo te sustin :X:X:X:X:X

| Napo a răspuns:

Vindeti Blakberry-ul macar sa ai acolo 500 sau pana in 400 de euro ca apare iPhone 4s si e super misto ma socat cu chestia siri care iti raspunde la orice intrebare care ii pui si alte nebuni...asti-a spun ca daca ai abonament 2 ani aasa am auzit iti cumperi pana in 399$ cel mai scump iphone 4s 64GB dar in Romania cand o sa apara cine stie sa nu fie prea scump de-aia am zis sa strangi macar 400euro dar cum vrei tu http://www.yoda.ro/......ocale.html ...Bafta;)

| Napo a răspuns (pentru Napo):

Scz vroiam $ dolari laughing