| oOAMAOo a întrebat:

BlackBerry Curve SAU Nokia C3?

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Blackberry Curve ce model? Sunt vreo 10 modele! Am ales Blackberry Curve 8520 si Nokia C3 aici
http://www.91mobiles.com/......ou%29.html

Sunt la fel! Singura diferenta mai vizibila ca tehnologie este ca ->>> Nokia e STEREO.
Daca este vorba de alt model Blackberry poti sa le compari si tu acolo in linkul care ti l-am dat.
Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place mai mult BlackBerry Curve 9360 si an plus m-am saturat de telefoanele de la Nokia de cand ma stiu numai din alea am happy

| o0OBlackO0o a răspuns:

BlackBerry curve e mult mai bun poti sa utilizezi si Programe de pe pcwinking cum ar fi exec powerpoint etc tongue
winking