| ZeePinkStar a întrebat:

Nokia C3 sau BlackBerry curve?big grin

Răspuns Câştigător
| ScheißeBeMine a răspuns:

Blackberry clar
am avut c3 si nu mi-as mai cumpara nici daca imi dai bani
Il urasc, merge oribil, inregistreaza sunetul varza si se cojeste repede

9 răspunsuri:
| Homye18 a răspuns:

BlackBerry curve, eu am un astfel de telefon si sunt foarte multumit de el. Are 1 an si ceva si nu mi-a facut nici o problema, si si-a luat partea lui de cazaturi sa zic asa.

| pwp a răspuns:

As merge pe BlackBerry ..Nokia C3 are toata lumea!

| KinoAndreea a răspuns:

Mm... C3 am eu! E suuuper!
Iar blackerry Curve are o prietena pe mov deschis.eu zic ca si ala e bun. Dupa ce am vazut la prietena mea, e greu de ales.

Ia convinge-te singur/a de aici :

http://www.knowyourmobile.com/......curve.html

| Dexaa a răspuns:

Am c3-00, sunt chiar multumita. N-am dat o caruta de bani, doar 460 ( cu tot cu card ), tinand cont ca un BlackBerry costa mult mai mult. Nu e prea mare diferenta, poate ca BlackBerry e mai performant, dar na.

| MadalinStoicescu a răspuns:

BlackBerry curve deoarece toate Nokia C3 au niste defectiuni din fabrica si o sa-ti faca figuri(se stinge, se blocheaza)

| dia5 a răspuns:

Blackberry, clar! wi-fi, sistem de operare mai bun, aplicatii etc. Nici nu se pot compara cele doua.

| Teeo2s a răspuns:

Nokia C3winking BlackBerry Curve NU meritawinking :*

| Iosub_Raresh_1983 a răspuns:

E ca si cum ai compara renault cu bmw Nokia e un bunicel dar BlackBerry e mult mai util si mai frumos chiar

| theTROLLmen a răspuns:

BlackBerry