| FuCkMAn a întrebat:

Bless.Am mai compus niste versuri(poate incep sa va enervez cu chestiile astea dar la fiecare intrebare pusa primesc numai un raspuns si atat daca se poate raspundeti si la asta si la celelaltebig grin) sunt niste versuri de iubire.Multi ar spune ca sunt hip-hop dar depinde cum le canti daca le canti reggae sunt reggae.Refren:Atunci cand sunt suparat ma uit la cerul instelat si-mi amintesc de noi, de noi doi cat de mult ne iubeaaam 2 x.Clipele trec parca, mult prea repede, raman amintirile ce ne spulbera gandirile, m-am saturat de asteptaaat vreau sa te gasesc, sa te-ntalnesc si sa iti spun in gura mare, TE IUBESC! Din pacate gandurile astea pot fi numai vise ne despart mii de kilometri, DRUMURI INTERZISE! Refren 2x.Stii bine ca nu imi pasa, tot ce lumea zice, nu-i las sa ma necajasca, ii las sa se-oftice, chiar de esti departe eu tot te iubesc si-ntr-o buna zi sper sa... te regasesc! Dar din pacate astea pot fi numai vise, pana atunci spun iar DRUMURI INTERZISE!+refren 2x.big grin va plac? sper ca v-au placut dati mai multi raspunsuri plzbig grinOne love

1 răspuns:
| Adda_5780 a răspuns:

Da. sunt ok versurile. depinde cum stai si cu vocea si dk vrei sa le canti xD. oricum mai ai ceva d lucru. depinde si ce stil adopti si incearca nu stiu:s sa te inspiri si din chris( just us) care e bun la melodiile cu formatu d genu`batting eyelashes. succesbig hug one life one love :]]