| FuCkMAn a întrebat:

Bless.Am mai compus niste versuri(poate incep sa va enervez cu chestiile astea dar la fiecare intrebare pusa primesc numai un raspuns si atat daca se poate raspundeti si la asta si la celelalte) sunt niste versuri de iubire.Multi ar spune ca sunt hip-hop dar depinde cum le canti daca le canti reggae sunt reggae.Refren:Atunci cand sunt suparat ma uit la cerul instelat si-mi amintesc de noi, de noi doi cat de mult ne iubeaaam 2 x.Clipele trec parca, mult prea repede, raman amintirile ce ne spulbera gandirile, m-am saturat de asteptaaat vreau sa te gasesc, sa te-ntalnesc si sa iti spun in gura mare, TE IUBESC! Din pacate gandurile astea pot fi numai vise ne despart mii de kilometri, DRUMURI INTERZISE! Refren 2x.Stii bine ca nu imi pasa, tot ce lumea zice, nu-i las sa ma necajasca, ii las sa se-oftice, chiar de esti departe eu tot te iubesc si-ntr-o buna zi sper sa... te regasesc! Dar din pacate astea pot fi numai vise, pana atunci spun iar DRUMURI INTERZISE!+refren 2x. va plac? sper ca v-au placut dati mai multi raspunsuri plz :dOne love

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
Răspuns utilizator avertizat
| FuCkMAn explică:

Fara suparare dar nu cred ca sti ce aia RIMA sunt mai multe tipuri de rima si nici vers nu cred ca sti ce inseamna

| FuCkMAn explică:

Da asta a fost scopul.Nu ma refeream ca am ceva cu tine ca nu iti plac.Asta e strict parerea ta dar eu nu vad un de nu ai vazut tu rima... toate au rima in afara de ultima prop a refrenului care este pusa pentru a da un aspect mai melodios.One love

| FuCkMAn explică:

Ba da, asta a fost scopul, dar nu vad unde nu vezi tu rima toate versurile in afara de ultima propozitie a refrenului au rima iar ultima prop.a refrenului nu are rima pentru a da un aspect mai melodios. Daca nu iti place tie nu am nimic e strict parerea ta dar asta nu inteleg cu rima...