| Denyzalovely a întrebat:

Boona prieteni!
Am o intrebare!
Ce credeti?
Are sasuke sentimente pentru sakura?
dar nu-mi spuneti de ale ca si,, el ii pasa de ea ca o sora sau ca este colega lui de echipa!
dati-mi altceva ceva din shippuden sau din naruto!
Va roooooooog!
a da si nejiten va rooooog

Răspuns Câştigător
| RoseQueen a răspuns:

Alo! Trezirea oameni buni! Sasuke tine la Sakura(de-ar stii si el!) In Akatsuki sau nu, la Orocimaru sau nu, ca radadator sau ca shinobi al Konohai el simte ceva foarte puternic pentru Sakura doar ca nici macar el nu stie! Credeti-ma Sakura chiar are puterea de a-l aduce inapoi(o simt mereu cand vad Naruto, iar eu sunt un pic paranorma, mai ales cand e vorba de mate dar asta nu conteaza!)In cele din urma stiu ca Sasuke se va intoarce in sat si va fi cu Sakura!(atat de mult sper!)

6 răspunsuri:
| Crisstina07 a răspuns:

Chiar nu stiu la inceput am crezut ca tine la ea macar putin dar dupa ce am vazut ca a vrut sa o omoare ei bine nu am mai stiut ce sa mai cred daca ar fi in realitate nu ar avea nicio sansa dar ca este un anime poate.Stii ca toata lumea dapa ce il intalneste pe naruto ii spune ca el are puterea de a schimba oamenii deci cred si sper din tot sufletul ca la sfarsit Naruto il va schimba pe sasuke iar el isi va da seama de cea a vrut itachi sa faca.

| DeMeTrIoN a răspuns:

La inceput, in prima serie eram sigura 100% ca sasuke va fi cu sakura, dar acum cand am vazut ca a vrut sa o omoare... nu mai sunt asa sigura(5%) dar cine stie... poate la sfarsit, cu ajutorul sakurei si al lui naruto se va intoarce in konoha si va fi impreuna cu sakura(si sakura sa le faca in ciuda lui ino si karinlaughing)

| PureSoul_1157 a răspuns:

Eu nu cred ca are sentimente pentu ea, sorry si eu am sperat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sasuke a plecat demult din Konoha, a intrat in Akatsuki insetat de puterebatting eyelashes
A incercat de multe ori ( in shippuude si manga) sa o ucida pe Sakura, deci nu mi se pare ca ar simti ceva.
Sa asteptam pana la urmatoarea confruntare dinte el si Naruto.

| KitKat15 a răspuns:

Deci hai sa facem un pic de ordine aici...in naruto nu eram 100% la sutasigura de cuplul sasusaku, deoarecem observam atitudinea rece a lui sasuke fata de sakura. am auzit cateva pareri care spun ca o iubeste pentrru ca a salvat-o de cateva ori. ei bine, sincer, voi nu v-ati salva colegul din ehipa? a facut-o din responsabilitate, nu din dragoste. si faza cu examenul chuunin aia a fost cea mai adevarata dovada ca el ar avea ceva acolo in sufletelul ala de razbunnatorlaughing)...sa revenim..in shippuden ei bine nu cred ca mai au vreo sansa.
eu sper (si cred) ca sasuke isi va gasi o fata pe masura lui : frumoasa puternica si care sa nu se faca mereu de ras ca sakura laughing
big grin sper ca la inceput sa fie o rivalitate intre ei (sasuke si fata minune, cum ii zic eu laughing, iar apoi sa se nasca acel sentiment intre ei doi numit big grinRAGOSTE
HOPE YOU LIKE IT :dd:d:d: