| Shimonakatokka a întrebat:

Brusc se blocheaza pcul si imi apare dupa vreo 2-3minute 'explorer is not responding" "close or wait the program" Dupa ce isi revine, apare iar la max 1 minut. Deranjant raaau e ca nu stiu de ce in momentele sale mai decente" nu se incarca netul. Acum sunt pe tableta. Rezolvari?

5 răspunsuri:
| ZyReXe a răspuns:

E windows-ul busit sau ai hard-ul stricat
Da scan cu antivirusul dar cel mai bine are fi sa chemi un expert din ala IT care iti spune el daca e hardul sau windows

| Shimonakatokka explică (pentru ZyReXe):

Esti sigur ca asta e?

| Axys a răspuns (pentru Shimonakatokka):

Normal daca tu nu ai windos cu licenta e posibil sa fie windosul - cum team zis schimbal si defragmenteazal si bagai un ati virus avira happy. eu asta il folosesc e bun happyavira happy si o sa vezi ca os amerga briciwinking

| Axys a răspuns:

Buna schimbai windosul si apoi defragmenteaza parintia C-D. cu siguranta o sati functioneze normal...
iar dupa asta curatal usor de praf! iar sa stii ca ar fi necesar sa schimbi past aadeziva termo conductoare! e necesara si aia happy desfal dupa ce instalezi dar sa ai la tine adeziv dar iti recomand cun servetel uscat s astergi rocesorul asta daca doresti sa schimbi happy..ba nuiesc ca are nevoie de pasta termo conductoare tongue mult noroc iti doresc!

| Shimonakatokka explică:

Am rezolvat pana la urma... Am dat F12 cand s-a aprins si am accesat windows repair. S_a rezolvat totul, fara vreun CD sau altceva. Orcum' merci de incurajari sad