| NoName234 a întrebat:

Nu stiu de ce se blocheaza opera si imi apare sus opera 'not responding' de ce Va rog Dau funditahappy

3 răspunsuri:
| ovidiu8msn a răspuns:

Si eu am mai patit asa. Insa era foarte rar. De obicei isi revine singura, trebuie doar sa astepti putin sau dai un restart la opera si se rezolva. Daca se blockeaza tot PC-ul: Ctrl+Alt+Delete--> End task.
Poate fi calculatorulsickii dai prea multe sarcini si nu le poate indeplinii pe toate in acelasi timp.
- se mai blocheaza si browserele.

| shippuden a răspuns:

Ai pc foarte prost laughing incearca mozila

| Rynno a răspuns:

Operea se blocheaza din cauza altor programe sau ca ai prea multe procese facute in legatura cu opera, iti recomand sa descarci google chrome e mai bun