| AndreiPiticu99 a întrebat:

Buba! TPU, am nevoie de ajutor, o plac pe vecina mea care e mai mica ca mine cu 1 luna, eu am 14 ani, am intrebat-o daca ma place si a spus ca nu si eu i-am spus ca o plac mult, dupa 10 min mi-a spus daca vreau sa ma placa trebuie sa o cuceresc, intrebarea mea este, cum s-o cuceresc, fara scos la prajituri, ca stam la tara. Ms Anticipat Dau o funda mare de tot

Răspuns Câştigător
| madalinapendus a răspuns:

Ce caracter are ea fiindca te pot ajuta fiindca eu fata am fost in aceiasi situatie dar ca fara bautura,fetelor le place sa fie numite si dezmierdate prin cuvinte frumoase,nu e important sa le duci flori sau ciocolate,chiar daca o iubesti asa de mult dovedestei,asteapto dupa ore la scoala dui geanta acasa, punete la dispozitia ei daca are nevoie de ajutor, fetelor le plac sa fie sarutate si imbratisate, in privinta ta furai din cind in cind citeo sarutare, dar daca a ajuns sa te scoli cu in pat si sa-ti dea o sarutare atunci cu timpul usor cite usor o sa vezi ca o sa ajunga si ea sa te iubesca si o sa fiti inpreuna..Bafta!

11 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

A zis sa ii faci curte!
Floricele(sau o floare), bombonele, tinut de mana, sarutari pe obraz, biletele in ghiozdan sau strecurate in buzunar...etc.
http://simplulgand.wordpress.com/2008/08/27/cum-cuceresti-o-fata/

| AndreiPiticu99 explică (pentru Elianna):

Is`cam timid nu pre pot face de astea, cand o vad bag capu in pamant

| danizz a răspuns:

Si eu stau la tara nici coi nu avem cofetarie laughing da ma gandesc ca este vreun bar sa o terasa nu pai nah scoateo si tu la un suc si daca te refuza invita si tu cativa prieteni
si iesiti mai multi ca poate asa vrea si fai cinste si din astea succes!

| AndreiPiticu99 explică (pentru danizz):

Fii atent de revelion am intrebat-o daca vine cu mine la un prieten sal facem imreuna cu toti, a venit, eu am stat vreo ora si m-am intors acasa ca am avut o problema cu sanatatea lui tata, aste era pe la ora 21 pe la 1 noaptea m-am intors ea beata muci,si il pupa pe unu, ala o imbatase si vroia sao fu.a eu nu am fost de acord si a sarit la bataie, atunci am luat o farbruie si i-am spart-o de cam, eu am luat-o in spate si am dus-o acasa la mine, ca daca o duceam acasa la ea o certa si o pedpsea ca era prea beata, am lasat-o sa doarma in camera mea, eu am dormit in living pe canapea, dimineata m-am trezit cu ea in bratele mele, dormea ca un copil de ala mic, cand s-a trezit m-a sarutat si mia multumit dupa ce i-am povestit ce s-a intamplat, si am mai stt vreo 1 ora de am vb si a plecat. ce sa inteleg de aici?

| Elianna a răspuns (pentru AndreiPiticu99):

Ca nu esti asa timid cum prezinti tu situatia, si ca este posibil sa ai si o imaginatie prea bogata!
Sunteti la tara si ea se matoleste fara sa afle toata lumea...hai,ma lasi?

| AndreiPiticu99 explică (pentru Elianna):

Ai inteles gresit, sau poate am povestit eu gresit, baiatu ala a imbatato si tragea de ia, si ea beata a raspuns, stii cum e daca o fata e beata muci

| Cybertron99 a răspuns (pentru AndreiPiticu99):

Impresionant! Asa se cucereste o fata, cu fapte nu cu vorbe. Inseamna ca a inceput sa te placa. Continua, esti pe calea cea buna!

| AndreiPiticu99 explică (pentru Cybertron99):

Mersi

| fetelerebele a răspuns:

Pai fi langa ea ajut-o poartatea frumcu ea fai complemente de genu vai ce bine iti sta patul esti perfecta si mai gasesti u

| AndreiPiticu99 explică (pentru fetelerebele):

Sa tii ca nu i-am vazut sa zic cai perfect

| fetelerebele a răspuns (pentru AndreiPiticu99):

Ce? nici nu inteleg ce vrei sa spui da sa iti mai raspund