| Alexandra2638 a întrebat:

Bunã! Am și eu o problemã. Uneori(mai des..la școalã) toată îngãlbenesc la fațã..chiar nu știu din ce motiv. Dar aș vrea sã disparã gălbeneala aceea de pe fațã. Ce aș putea face sã nu mai fiu galbenã la fațã? Și vă rog, nu aș vrea rãspunsuri de genul: " Dă-te cu fond de ten." sau altceva legat de machiaj. Mulțumesc!

4 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Cel mai indicat ar fi sa iti faci ceva analize.
Poate fi o anemie ori poate fi un inceput de hepatita.
Nu ezita si cere sfatul medicului!
O zi buna happy

| AvalohAlyn a răspuns:

Mergi la medic ca poate fi ceva serios.Nu e normal sa te ingalbenesti tare la fata.happy Pentru siguranta si linistea ta intreaba medicul de familie daca e normal.happy
O zi buna.

| Madesz a răspuns:

La medic cu tine! Ai icter...

| Alexandra2638 explică:

Am uitat sa mentionez..nu pare asa grav incat sa merg la medic! Ma ingalbenesc doar putin.(si nu imi place culoarea tenului meu apoi).