| iinnaa4you a întrebat:

Bun. am nevoie de ajutor. vreau sa-mi schimb windowsu dar mie un pic km difificil ca nujt unde am umblat si l-am facut varzalaughing. va rog sa-mi spuneti cum reusesc printrun program ceva.[dar nu ma lasa nici sa downloadez] prin care sa dau un refresh la windows sau sa-l fac sa mearga cumva pls.mersi:* Funda:*

Răspuns Câştigător
| LucianGabriel a răspuns:

Pai da-ne si tu mai multe detalii in ce sens l-ai facut varza. Daca nu este prea grav se poate repara cu cd-ul de instalare(daca treaba e mai rea cea mai buna solutie este reinstalare completa)

Se pune cd-ul cu windows in unitate, se restarteaza pc-ul si se intra in bios(apesi F8 sau delete si de la first device boot selectezi unitatea dvd sau cd) si urmezi instructiunile care iti apar acolo(vrei reparare ii dai repair daca nu treci la instalare normala), inainte de toate daca iti pui tot un xp, fa rost de licenta daca nu l-ai cumparat din magazinwinking

1 răspuns:
| valy a răspuns:

In ce sens l-ai facut varza?