| LuckyFf a întrebat:

Bun@!`

As dori niste statusuri despre orice! Dar sa fie frumoase si sa nu fie luate de pe nu stiu ce site-uri!?

Pliz.Am mare nevoie!:X

Fundoilove struck

Răspuns Câştigător
| freakkidooo a răspuns:

* Câteodata lucrurile se mai si termina...Si ramâne gol.
* Ridica ochii si vei sti-nu ma întreba cum.
* Mâine nu stiu, dar azi te iubesc...
* Unii spun ca zambetul meu ascunde multe.
* Ai idee cat rasfat cere sufletelul tau?
* Nimeni n*a fost lángã mine cánd am avut nevoie.Ati fost mereu aproape cánd va doreati cáte ceva.
* Nu-mi vorbi. Nu ai de ce. Nu conteaza. Nu merit. Nu.
* Nu-i cere unei femei imposibilul.E capabila sa ti-l ofere si singura.

* I`m tryin just to hide
All the things I feel inside.
* Do you see how much I need you right now?
* Someday my prince will come.
* Maybe they'll leave you alone, but not me.
* P.S. : I hope you die!
* Baby close your eyes and come with me.
* Can we fly ¿

3 răspunsuri:
| ImHereForYou a răspuns:

Aseara te-am visat
ca te-am sarutat
si de bucurie
am cazut din pat!

a fost o data,
un mos si o baba,
mosu a spus,
eu mor!
iar baba a spus,
iti dau ignorre

Te iubesc 12 luni dintr-un an, 7 zile dintr-o saptamana, 24 ore pe zi, 60 secunde dintr-un minut, iar daca mi-ar ramane o singura secunda in plus… te-asi iubi! "

de fapAs vrea sa cred, sa pot visa, sa te aduc de partea mea. As vrea ca timpul sa-l opresc sa-ti spun t cat te iubesc

»" Sa iubesti nu e nimic , sa fii iubit e ceva , sa iubesti si sa fii iubit e TOTUL ! "

Dragostea nu are nevoie de cuvinte… Se poate spunde Te Iubesc cu o singura privire…

Visez doar la tine…. visez ca vei fi mereu langa mine. Oare visul meu se va implini? "

Daca drumul catre tine ar fi asternut cu foc eu as trece printre flacari si n`as regreta deloc ! "

Azi m-am dus si eu la biserica. Cand ma uit la cucoana de langa mine.isi aprindea tigara. Doamne! sa scap berea din mana nu alta.

Spune-mi unde esti, sa stiu unde sa caut! Spune-mi ce visezi, sa stiu ce sa iti dau! Spune-mi pe cine doresti, sa stiu cine trebuie sa fiu! Spune-mi ca ma iubesti!

Tu de vei iubi pe alta… eu nu pot sa te opresc dar te rog sa iti fie mila de cuvantul TE IUBESC!

Voi radeti toti de mine ca sunt diferita, iar eu rad de voi ca sunteti toti la fel

Exista 2 tipuri de oameni in lumea asta:Eu si Restul ...

Le doresc la totzi dusmanii mei 3 masini in fata casei:salvarea,politzia sh pompierii...

Azi m-am dus si eu la biserica. Cand ma uit la cucoana de langa mine.isi aprindea tigara. Doamne! sa scap berea din mana nu alta.

Nu este important sa castigi…este important sa-l faci pe celalalt sa piarda

DND aspir……. la o viata mai buna.

Cine rade la urma…nu s-a prins de gluma

Prietenii imi bat in geam.Nu-i aud…am termopan

| Hiroko a răspuns:

•Inca o seara incepe gratios . Parfum in aer . Nimeni nu sta jos . Pahare pline . Agitatie . Si fetele fac senzatie! •" ;D/

Sunt un exemplu rar.Gata sa dispar.Dar mai tin un an fraierii pe
jarO ard in mod bizar ca bomba in buzunar Cu stilul meu murdar

• Pr0fita d` fiekre clipa.ca`n fiekre paradis exista cate`o ispita

Am ganduri interzise . Dar mie imi sunt permise si in realitate nu doar in vise.Nu mai sunt aceea care eram acum zabesc atunci plangeam

Esti atat de dulce atunci cand zambesti , cand razi , cand plangi , cand ma certi , cand ma alinti , cand ma iubesti !

Sarutul tau inca il mai simt pe buze =p~, ma faci sa plutesc atunci cand imi zambesti, lasa-ma sa fiu langa tine, atunci cand te trezesti !

Priveste-ma , tine-ma de mana , tine-ma in brate >:d< si apoi, SARUTA-MA:*

Ma culc cu tine-n gand si tot cu tine-n gand ma si trezesc! Lasa-ma sa te iubesc asa cum si visez…

Daca as fi o pisicuta as iubi un motanel dar asa sunt o fetita si iubesc un baietel…

Esti frumos, dragutz, chipes… dulce ca mierea dar ma deranjeaza faptul ca nu pot fi langa tine…

Gura ta alaturi de a mea se transforma intr-un sarut! Un sarut
de-al tau e un vis , un vis pe care eu il iubesc!

Mama` ce cOpila`.Ce tupeu`.C ochi c piciOare :O Te.am baGath` in pat` si-apOi la reanimare Buzele MeLe` Ochii mei deschisi i-am lasat`.Pt. mne baby ai cazut in pakt :-xX DeLiCiOuS`!

Fetele aU inCepUt sa faKaa ce vOOr ! tOtul e show.`! Sii baietii vOOr din nOu`!

Si akasã a ei 0o sTiu de faTãã cuminTee’ ca’ j0oakã binee teatRu si pe aman2 ii minTee’!

Imi aduc aminte. Cat de mult ma iubeaa! Cand spuneaa: Fratee! Nu pot traii fara eaa!

Cand stateai cu mine,te simteai bine,acum stai cu ei,si uiti de ochii mei!

Vine cate`o tarfa la mine si-mi zice cam asa :"Fata sa stii ca mie mi-ai placut dintodeauna" Sa moara mata?! Date`dracu`...Se vede dupa fata ta ca ai zambetu acru!

Si o pisica devine tigroaica daca traieste in jungla

Nu`ti face griji iubirea mea! Ca niciodata nu te voi lasa Cu tine am sa stau mereu esti fericirea sufletului meu

Cum te iubesc azi te iubesc si maine.si poimaine ani de zile!O sa impart cu tine si rele si bune!

Doresc barbatu` . Care ma doreshte ` . Iubesc barbatu` Care mah iubeste ` Q suflet bun ` Shi cu vb`e bune ` Q el m`ash ducee ` La capat de lumee

Imi` permiTT sa`h viseZ ca Poth` Sa`h ajung DepaarTe . :]. CaaCi gRopIlee asthee Frate`.The `trezzescC la RealiTTate

Are Mobilitateeee . Se Lasa Pe Spateeee. Aolo Frate. Le Stie Pe Toate !

Shi dc snt copila ce?Shi dc vb mult si prost ce?Shi dc te ubex ce? orikm u nu vei intzelege

E al dracu sentiment, fii atent la piept ce strangi Ca daca azi esti fericit, maine s-ar putea sa plangi

O privire si te-a dat gata!Ti-a luat mintile ti s-a pus pata!

Si ti-a intors lumea pe dos cand ai scanat`o frumos.De sus pana jos Si-am spus "ooooh" =p~