| anonim_4396 a întrebat:

Bun, cum pot sa salvez o poza din IMVU?[sa o editez-in photoscape]. fundita:X

Răspuns Câştigător
| Dizz a răspuns:

Apesi pe poza de sus. Dai web profile. Te duci in jos la "My Gallery". Click dreapta bla`bla [asta stiilaughing]. Dupa ce ai terminat [lasi pagina de web in bara], o deschizi iar langa numele tau [stanga sus ] Dai la account si o bagi acolo happy. Sper ca ti-am fost de ajutor. Take care :*

| Gumitssa a răspuns (pentru Dizz):

Mda faza e ca nu prea merge ca am incercat sh eop love struck sad

2 răspunsuri:
| DeeaIst a răspuns:

Nu se poare.Dar poti face o poza jocului cu ajutorul photoscape`ului iar apoi sa dai la corp si sa decupezi doar atat cat vrei sa apara in poza.
Sper ca te-am ajutat.Bafta!
Fundita?:d