| zuziOoO a întrebat:

Bun deci la soala (sunt clasa a 6-a) si am 2 colege cu care ma impac foarte bine sa le numim x si y, cu y ma inteleg mai bine de cat cu x si azi am iesit la un fast food dupa ce m-am intors acasa m-a sunat y si ea a facut o convorbire telefonica cu mine si cu x fara ca x sa stie adica ele 2 vorbeau si eu auzeam(stiu ca nu e frumos dar...)si y a intrebat-o pe x ce parere are despre mine si ea a zis ca, crede ca sunt fitoasa si schimb lumea si ca o mint pe y in multe feluri si asa mai departe.acum nu stiu ce sa fac, o sa incerc sa ma departez de x dar nu vreau s-o ranesc fiindca inainte noi ne impacam foarte bine, voi ce sfat imi dati sa ma departez incet de x sau sa spun lucrurilor pe fata? help me

Răspuns Câştigător
| Senaris a răspuns:

Ok, din moment ce te barfeste pe la spate, cred ca e timpul s-o dai afara din viata ta. Cel putin eu asta as face. Nu conteaza cat de bine va impacati mai demult, acum nu va mai impacati daca te barfestewinking