| ρίику a întrebat:

Bunã T. p. u :*! Vã place emisiunea,, Romanii au talent"? Care este preferatul/preferata voastrã? fundã :*

6 răspunsuri:
| Butterfly928 a răspuns:

Mie imi place de catelusa Vanda si de baiatul acela Adrian Tutu. Tie?

| Punkyy a răspuns:

Salut!:*
Da ma uit la Romanii au talent love struck
Preferatul meu este Tutu Adrian!:X [Sper sa castige ]:X
Funda?:X

| MaiiaAna a răspuns:

Da:X:X
Mie imi plac Narcist Iustin si Tutu Adrian
Tie?big grin

| Ingerash a răspuns:

Mie imi place de Adrian tutu

| Maria_8259 a răspuns:

Salut:*

Ma uit si imi place emisiunea Romanii au talent:X

Iar preferatul meu si cel dare sper sa castige este Tutu Adrian:X

| ρίику explică:

Mie sincer îmi plac mai mulţi, dar il ador pe Adrian Ţuţu love struck îmi mai plac şi Alina şi Cristina. Sunt foarte mulţi buni, dar m-a impresionat povestea de viaţã a lui Adrian pentru. cã a trecut prin multe straight face