| mycrazyworld14 a întrebat:

Bun...TPU cer un sfat urgenttthappy

Deci un baiat m-a chemat la un film numai noi doi. ok!happychestia e ca am mai fost odata cu el la un film doar ca nu singuri, ca cativa prieteni si in ziua aia ma convins dupa cateva incercari sa fiu cu el, si ne desparteam din 5 in 5 min. si ne impacam iar si tot asa pana la sfarsitul zileisadEu...sincer l-am placut mult si el ...in fine.Si atunci am simtit pentru prima si ultima data acei renumiti fluturasi din stomac:X:X
Sa intamplat anul trecutstraight face

Acum imi e frica sa nu se intample iar asa si sa regret dupa aceea.Nu stiu ce sa fac big grinsa merg sau nu?

Răspuns Câştigător
| adyady3 a răspuns:

Nu poti stii daca nu incerci, poate totusi e altfel.e alta fire.si nu poti fii sigura ca se va intampla la fel.incearca si vei afla

2 răspunsuri:
| ºPishcotº a răspuns:

Du-tehappy.Incearca, pentru ca dupa o sa-ti para rau si o sa ramai mereu cu chestia aia: "Daca ma duceam, ce se intampla?"

Deci, eu zic sa te ducihappy si daca, inca iti place de el, incearca ceva, logic daca simti ca si el e atras asa de tinehappy!

Ceao!:*

| darrio2007 a răspuns:

Fluturasii pot fi si de la mancarea consumata.Du-te.