| Nathalie18 a întrebat:

Am cunoscut un tip, m-am atasat de el pana sa se intample ceva intre noi, apoi s-a intamplat si chestia asta, si el a zis ca ii pare rau, eu fiind virgina...sunt eu tacanita? Ar trebui sa regret si eu? Oare el de ce regreta?

19 răspunsuri:
| darkhell217 a răspuns:

Nu ai de ce sa regreti, oricum se intampla asta odata si odata

| RAY a răspuns:

Poate nu te place, esti disperata, a aflat ca esti virgina si ca vrei nunta ca sa te dezvirginezi

| mihai69 a răspuns:

Dacă ai făcut-o cu el și nu a știut până când a văzut roșu pe cearceaf că ești virgină, e totuși de înțeles.
Poate că dacă ar fi știut din capul locului, ar fi amânat sau chiar ar fi renunțat să tragă de tine în pat.
Eu așa înțeleg acel regret - dar cum spuneam, doar dacă NU a știut...

| Freya1 a răspuns:

Poate nu a calculato bine si se refera ca acum o sa il iubesti iar el pe tine nu te poate iubi.De obicei nu e bine sa iti para rau dupa ce faci ceva dar cred ca tie curand o sa iti cam para deoarece nu il vad foarte demn de ce i-ai oferit tu

| RAY a răspuns (pentru Freya1):

Stai nu am inteles a facut sex cu ea?

| Freya1 a răspuns (pentru RAY):

Da

| anonim_4396 a răspuns (pentru Freya1):

I/a oferit luna de pe cer sau ce? Doamne ce mai faceti voi fetele din tantar armasar. E doar sex oameni buni nu vreo comoara.

| Freya1 a răspuns (pentru anonim_4396):

Tu esti porin sa te certi.Ai auzit de prima iubire? Sau ca asta iti influenteaza viata sau decizile pe mai departe?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Freya1):

Fiecare persoana care are o parere diferita de tine, e pusa pe cearta? Doamne feri. Revenind, am auzit de asa ceva. Am avut asa ceva si nu mi/a influentat cu nimic deciziile dupa asa ceva. A da, voi sunteti fete. Alta poveste. Bataie mai multa dee cap, altfel nu a/ti fi fete tongue

| Freya1 a răspuns (pentru anonim_4396):

Normal da.Voi abia asteptat sa scapati de virginitate noi vrem sa facem asta cu persoana cu care ne dorim si pe care ne putem baza si iubi nu la voia intamplari deoarece daca prima experienta de genu a fost nasoala ajungem sa credem ca asa trebuie sa fie si atunci nu mai realizam cand cineva isi bate joc de noi sau doar asta vrea pentru ca ni se pare normal

| anonim_4396 a răspuns (pentru Freya1):

Generalizari peste generalizari. Sunt si baieti care nu vor doar sa scape de "povara" cum sunt si fete care vor doar sex, nu "dragoste" cu printul pe magar calare.

| Freya1 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu am generalizat iar cu baieti da ai dreptate dar cu fetele eu sincer nu am auzit de nici una care sa zica "Vreau sa ma dezvirginez cu unu numi asa sa nu mai fiu virgina nu conteaza cine e ca l-am cunoscut la coada la paine sau e tata mare" sunt care vor doar sex cum ar fi femeile singure ne virgine care au nevoi

| RAY a răspuns (pentru Freya1):

Eram adormit am inteles altceva, in acest caz este un porc masculin, a profitat de ea stiind ca e virgina si dupa sex pa, apoi ne miram ca de ce fete serioase, sincere numai sunt din cauza acestor porci, logic ca nu pot fi de acord cu masculi de astia, ala a avut ca scop doar desvirginarea fetei atat, va suferi si el candva fi fara griji

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,ar trebui sa regreti si tu, pentru ca e clar ca el nu vrea o relatie cu tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca regreta nimic. Esti doar inca un numar pe o lista din pacate. Asta e, ai grija alta data cu cine te culci.

| missfatadelatara a răspuns:

Îi e frica sa nu-l ucidă tactu.

| Staif a răspuns:

Ii pare rau ca ti-a facut-o, pentru ca nu ia in calcul un viitor cu tine.

| youastupidhoe a răspuns:

Omg, o femeie se intreaba daca e tacanita.
shhh shhhhh! nu o speriati ca poate ii fug neuronii si nu se mai intreaba daca e tacanita si revine la starea ei normala de prostie, cum sunt toate femeile.

ceva maret se intampla aici si noi suntem martori la asa ceva.
what a time to be alive.

filmeaza careva?
keep the camera rollin!

poate cine stie...va realiza si ca locul ei e in bucatarie si in genunchi cu gura deschisa in fata barbatului.

| MariaCarmelita a răspuns:

Buna draga " Nathalie18 " era normal sa intretineti relatii sexuale la un moment dat, fie cu el sau altcineva, indiferent de sentimentele tale sau ale lui dupa actul sexual, acel moment a fost plin de pasiune prin urmare nu ai de ce sa regreti, faptul este deja consumat. Faptul ca el regreta si tie iti marturiseste acest lucru nu are nici-o legatura cu tine, se simte vinovat de ce s-a intamplat sau pentru el a fost doar o aventura nedorind sa iti faca rau.