| cory12 a întrebat:

Buna :3 am 12 ani (in iarna implinesc 13) am sani fff mici si port bustiera. big grin am citit p net ca dak porti bustiera impiedici dezvoltarea normala a sanilor...adik nu cresc da eu dak nu port bustiera mi se vad sfarcurile prin haine crying(( va rog rasp serioase

3 răspunsuri:
| Luminita235 a răspuns:

Nu cred ca te afecteaza happy Inca esti mica si nu trebuie sa te gandesti la marimea sanilor tai happy eu te sfatuiesc sa porti in continuare

| Borcan500 a răspuns:

Stai calma, sunt barbati/baieti carora le plac si sanii mici, si in legatura cu bustiera, nu pre cred ca afecteaza dezvoltarea normala...

| MarinaBriana2345 a răspuns:

Stiu prin ce treci. laughing. Stai linistită, nu te afecteaza deloc.Esti mică, iar ei cresc in ridmul lor.Nu te strofoca :*.