| Yui666 a întrebat:

Buna :3. Am o problema mare, am o tigare electronica primita de la un coleg ca s-o tin o zi la mine si chestia este ca nu este incarcata si nu am incarcator pentru ea si vreau sa incerc sa o folosesc doar ca nu am cum. Exista vreo modalitate de a face un incarcator improvizat?
Dau funda ♡

Răspuns Câştigător
| Celodrix a răspuns:

Nu cred ca exista, dar nu este mare lucru, decat o tigare electronica iti sugerez sa te orientezi spre "vape", este mult mai fain decat tigarile electronice.