| Mintique a întrebat:

Buna :3 Vreau sa pun o poza pe facebook, dar cand o incarc imi apare pe o parte, desi ea e in picioare. Cine ma ajuta fundita ^^

Răspuns Câştigător
| abyssaria a răspuns:

Dupa ce uplodezi o poza pe facebook, iti apare in timeline sau in album, dai click pe ea si jos ai options, atunci cand dai click pe el iti apare si un buton de rotate left/right

1 răspuns:
| Florina_Anca_1999 a răspuns:

Dai click pe poza si dai la optiuni, acolo iti apar mai multe setari, printre care ''roteste spre stanga'' sau ''roteste spre dreapta''
sper ca ti-am fost de ajutor
papa