| Ralluca25 a întrebat:

Bună, a-ți folosit săpunul antiacneic borax? Este bun, dă rezultate? Fundă.

Răspuns Câştigător
| Christinika a răspuns:

Este foarte bun dar depinde de tipul de ten. Pentru mine acest sapun a fost bun si a dat rezultate in 2-4 saptamani. (Fundă?)

3 răspunsuri:
| tremurici a răspuns:

17 centi pe minut in Orange.

| Hugg a răspuns:

Depinde, la mine a mers si a dat rezultate in 2 saptamani. Din punctul meu de vedere este foarte bun, daca nu ai un ten sensibil care nu suporta orice crema, merita sa il incercihee hee

| dada122 a răspuns:

Da este f. bun dar nu este pentru orice tip de ten. o prietena de-a mea la incercat si nu i-a mes bine.tu ce ten ai? daca ai tenul sensibil nu-l poti folosi