| Ralluca25 a întrebat:

Bună săpunul antiacneic este bun? Cei care la-ți folosit s-au văzut efecte pozitive?
Fundă.

Răspuns Câştigător
| HappyPebbles a răspuns:

Sfatul meu este sa te duci la dermatolog(daca iti iei trimitere de la medicul de fmailie este gratuit).Iti poate prescrie(unele si gratuit) creme sau ceva de genul pentru tratarea cosurilor.E mai sigur si eficient.happySapunurile, cremele, pastilele luate fara recomandare nu poti sa stii ce efecte au...

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da dar pentru efect mai profund iti recomand Diprogenta; E foarte buna si rapida ( e crema)...acum FUNDAAAAAAA!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da dar pentru o actiune mai profunda iti recomand Diprogenta ( crema foarte buna)