| andramikaela72 a întrebat:

A mai comandat cineva dupa aliexpress? V-a venit comanda? Vi s-a intamplat si sa nu vina? Daca da, ce ati facut? Eu vreau sa dau o comanda si ma cam indoiesc ca va veni...

Răspuns Câştigător
| Namaparissia a răspuns:

Daaaa.....sa stii ca vin mereu, e cel mai bun site de unde iti poti comanda din strainatate, singura chestie e ca o sa intarzie putin, o sa dureze pana iti vine si trebuie sa platesti prin paypal ori cu cardul (scuze pentru cacofonie), deoarece nu poti cash, dar de venit vin 100%.