| anonim_4396 a întrebat:

a-si vrea si eu sa stiu (dupa parerea voastra) c credeti despre rommi?

Răspuns Câştigător
| Enma a răspuns:

Sunt oameni ca toata lumea sad

4 răspunsuri:
| Ciprian a răspuns:

Sunt niste oameni ca toti oamenii.Si daca spuneti ca fura, ucid etc, vreau sa va intreb, romanii nu fac acelasi lucru?

| Mihai7best a răspuns:

Cred ca ar trebui sa dispara multi dintre ei din tara noastra pentru ca nu merita sa stea aici

| DrugFree a răspuns:

Niste oameni hoti! Nu stiu multe despre ei, Dar pot sa iti zic ca sunt murdari si hoti ( asta stie toata lumea )

| yoo23 a răspuns:

95% - hoti, talhari, necivilizati, se iau de tine aiurea pe strada, criminali, nespalati, cersetori, inculti.
5 % - oameni ca noi