| ĄŇÐİ a întrebat:

Credeti ca exista dragoste la prima vedere? Eu cred ca da; as vrea sa stiu si parerea voastra.

9 răspunsuri:
| shtephie a răspuns:

Da, cred ca exista!

| ELLSSA a răspuns:

Cand eram mica credeam foarte mult in dragoste la prima vedere, acum crescand...stau si calculez altfel lucrurile. E vorba doar de atractia aia fizica si atat de puternica, dorinta de a fi cu acea persoana si atat. Dragostea o pot descrie altfel...

| melyyy a răspuns:

Nu exista dragoste la prima vedere ci doar atractie! trebuie sa stai ceva timp cu acea pesoana pentru ati da seama de sentimentele tale
parerea mea...

| BellsC a răspuns:

Poi acum cred ca da:Xinainte spuneam NU ca e o atractie, acum cred altcevalaughing:X
Tot ce e posibil:X
xoxo

| lavyBandB a răspuns:

Sincer exista:Xsau cel putin in cazul meu a existathappyMi-a placut de el, lui de mine...si uite ca avem o relatie frumoasa de duratahappy

| consilierindragoste a răspuns:

Da exista de multeori confundam atractia fizica cu dragoste doua lucruri ce nu se leaga, dar daca asa simtim e bine atata timp cat nu ne face rau!

| Alexandra_3724 a răspuns:

Da exista love struck Eu m-am indragostit la prima vedere love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, e posibil, dar de cele mai multe ori este vorba de o atractie fizica.

| GeoxXy a răspuns:

Da exista :X... mie mi s-a intamplat sad