| Alessia_5785 a întrebat:

Buna`! A venit vara si eu ma plictisesc.As vrea sa merg undeva, dar nu stiu unde... voi unde va duceti?

Răspuns Câştigător
| ADaaaaaA82635761 a răspuns:

Iti recomand sa mergi la strand cu prietenii, i-ati o prietena mergeti sa va plimbati prin parc, mergi cu bicicleta/rolele, mergi la o terasa, asa va trece timpul happy Funda?

4 răspunsuri:
| LumeaÎnTreiDe a răspuns:

Pfuaii daca toata vara as putea sa merg unde vreau, as merge la Marele zid chinezesc, pe urma la Cascada Niagara, La polul nord, pe cea mai inalta stanca, pe urma la Oceanul Atlantic la plaja, in Los angeles, si as ramane tot restul verii in America de Nord

| LoveIsForFree a răspuns:

La piscina.day dreaming.

| Angelofdemon a răspuns:

Strand, water parca, mare, munte, pe lac, la terase seara parcuri, concerte etc

| D3e3 a răspuns:

In balarii.