| AnaNnnnnnn a întrebat:

Aș vrea să-mi ziceți niște idei pentru ziua păcălelilor... Pentru cea mai buna prietena(nu vreau sa mă răzbun...e o gluma laughing ) ..Glumele aș vrea să fie în clasă... vreau niște idei...(dar dati-mi exemple de păcăleli realistice...adică care le-ati face si voi laughing )

1 răspuns:
| Brigitta24 a răspuns:

Hmm..sa inceapa asa de dimineata una micuta i-as cumpara o cafea in pauza si i-as pune in loc de zahar sare sau mai bine piper sa nu uite laughing)