| Stefania96dfg a întrebat:

Acesta e blogul meu, oricum mai am mult de muncit la el, toate sunt facute de mine, cum vi se pare? http://privelistespreinimamea.blogspot.com/

Răspuns Câştigător
| dana85 a răspuns:

Eu sunt indragostita de poezie. Daca blogul tau a fost realizat cu o inima deschisa si curata care ne cheama sa o cunoastem, sa o intalnim, sigur ai facut un lucru special si va fi apreciat in aceeasi masura cu care ai daruit.

3 răspunsuri:
| annkaa a răspuns:

CEau:*
se vede ca ai muncit mult si ca ai pus mult sufletlove struck este foartee fainhappy mai ales poezia bestialalove struck

| annkaa a răspuns:

Poeziile sunt bestiale*:X:X:X

| MyYLife a răspuns:

Foarte tarehappyfelicitari!smugbig grin