| Stefania96dfg a întrebat:

Hey! Acesta e blogul meu! Va place? Mai am mult de muncit la el ( toate sunt scrise d emine ) Apropo. Mie imi place foarte mult poezia Iubirea, voi ce credeti? http://privelistespreinimamea.blogspot.com/

Răspuns Câştigător
| Marialy a răspuns:

Ai un daar! Esti speciala in arta scrisului. Totul este superb! Nu am ce sa comentez...love struck Cred ca ti-a luat foate mult sa scrii big grin Dar totul este superb, minunat, totul este din inima, si am simtit toate emotile pe care le transmiti! Ti-ai descoperti un nou talent!

5 răspunsuri:
| justbleahh a răspuns:

Poezia Iubirea nu este chiar asa de reusita dar.Trecut si S-a terminat sunt mai dragute

| Stefania96dfg explică (pentru justbleahh):

Multumesc love struck

| Marialy a răspuns (pentru Stefania96dfg):

Multumesc si eu foarte mult! Sa nu inchizi niciodata acel site! Va fi sursa mea de inspiratie big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foarte dragut blogul, am scris si cateva comentari, esti foarte talentata.Sa o tii tot asa :*