| miriapo7 a întrebat:

Acum 2 luni am fost impreuna cu un baiat la care am tinut foarte mult si el o tinut la mine.In tot acest timp am tinut legatura cu el si am vazut ca inca ma place.In acele doua luni cat timp noi am fost despartiti el a vorbit cu o fata.Se vedea ca nu tine la ea ci doar vorbea cu ea ca sa.Nu de mult mi-a spus daca vreau sa ii acord o a doua sansa. Un prieten bun de al lui s-a indragostit de mine >:" si mie imi place de el foarte mult dar parca inca mai tin la fostul si nu stiu pe care sa il aleg si nici nu vreau sa fie suparati unul pe celalalt din cauza mea puppy dog eyes. Ajutati-ma va rog! >mersi-funda

Răspuns Câştigător
| candyy03 a răspuns:

Hmm...aceeasi problema, doar ca eu deja cu prietenul lui sint impreuna.si el tot lupta pentru mine.Nu trebuie sa-ti faci multe griji. Daca e el de vina ca va'ti despartit.atunci nu merita! Toti sint la fel.fii cu acel pe care il placi cel mai mult, si cu care te simti tu insatzi!winking good Luck

4 răspunsuri:
| justme97 a răspuns:

Pai fostul e fostul e intr un fel normal sa simti ceva pentru el pentru ca na ati foat impreuna
iar acest al doilea baiat daca il placi dc sa nu i dai o sansa poate cine stie
dar acum depinde si de cat de mult iti doresti tu
si suparati unul pe altul nu ar trebui sa fie fiindca atunci cand o relatie se termina dupa un anumit timp trebuie sa inceapa alta mai ales ca si el a avut o prietena in aceste 2 luni

| AnDr3D33aLoV3 a răspuns:

Pai daca tin la tine vor intelege! Intr-adevar ai de facut o alegere grea dar eu zic sa il alegi pe cel pe care il iubesti cu adevarat iar ei daca tin la tine nu se vor supara! Poti ramane prietena cu celalalt!

| lorydana_1541 a răspuns:

Pai gandeste-te bine la care ti mai mult si apoi fa alegerea

| candyy03 a răspuns:

AnDr3D33aLoV3...nu crezi ca e cam greu sa tranformi dragostea in prietenie? eu de exemplu nu pot...sad nu pot sa pv persoana data ca pe un simplu amik.