| ioanaily a întrebat:

acum 6 luni mi-am loat un Samsung S5230, dar vrea sa va zic ca am o problema cu el, mi se inchide si nu mi se mai deschide o jumatate de ora straight face Ce sa fac cu el?! Ce are?! Funda + vooot >:

Răspuns Câştigător
| price a răspuns:

De regula aceste probleme sunt din soft sau exista un scurt pe placa care il solicita si apoi se inchide...du-te la service cu el doar ai garantie

1 răspuns:
| anonimatus a răspuns:

Du-te la garantie si eu il am de pe 10 sept si sunt ff multumita de el:X