| CudiDaKid a întrebat:

Acum am intrat la liceu si nu imi placecrying! Colegii mi se par naspa si profesori la fel sad! Asa ati fost si voi pana v-ati acomodat?sad

8 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Kinder imi pare rau pentru tine dar ma bucur ca nu sunt singura anormala care detesta si ultima caramida din institutia aia de tortura colorata ca o cruce din cimitir

| Uza a răspuns (pentru Razvan):

E groaznic, groaznic! cand stiu ca a doua zi trebuie sa plec la scoala mi se taie tot cheful, nici sa rad nu mai am putere.
Singura zi cand o sa ma simt bine este atunci cand o sa dau BAC-ul, atunci o sa plang de fericire ca in sfarsit s-a terminat cosmarul :X

GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Cam asta i se intampla la toata lumea mai ales daca nu ai in clasa vreun fost coleg cu care sa mai schimbi o vorba.Trebuie sa te adaptezi, eventual sa incerci sa gasesti persoane cu care sa te intelegi, care sunt cam ca tine. Dar timpul le va face pe toate deci nu iti fa probleme! Te vei acomoda incet, scoala nu a inceput decat de 3 zile deci rabdare! Bafta!

| Crisu a răspuns:

Normal ca e greu, adica mai astepta si tu putsin.De'abia ai inceput. Poate cand erai in clasa. 1 la fel credeai, sau cand ai trecut a 5-a oh go on

| MMadalina a răspuns:

Buna...
Si eu am intrat anul acesta la liceu, iar colegii mei nu sunt naspa ci sunt foarte ciudati... Insa sper sa ma acomodez ...Cat despre profesori sunt ok

Eu zic sa mai astepti sa mai treaca veo luna -doua si ai sa vezi ca o sa ti se para ca ai cei mai cool colegi ( la acest lucru sper si eulaughing )cat despre profesori, inceara sa inveti si o sa fie totul ok

succes >big grin

| Lucia_5229 a răspuns:

Da asa ii peste tot la inceput :*
nu fi suparata

| RoxiutzaRux a răspuns:

Inca nu m.am acomodat!crying(

| Sound_9139 a răspuns:

Ah ce bine ca mi ai amintit big grin la mine a fost mai bine tocmai cunoscusem un baiat prin intermediul prietenilor mei si ne am trezit in aceiasi clasa happy toti erau cu parintii eu am zis ''lasa ca eu sunt jmecher ce sa ma duc cu mama la scoala'' si ne am pus in ultima banca iar de acolo a inceput caterinca... apoi mi am dat seama ca nu ajung nicaieri asa si AM PUS MANA PE CARTE