| andoezgame a întrebat:

Buna,Acum am trecut in calsa a 8-a si as vrea sa ma gandesc la ce liceu sa merg.
Eu sunt excelent ca sportiv si toti imi spun sa merg la Liceul cu program sprortiv.
Am un var care e la mate-info si imi spune sa aleg altul pentru ca acel liceu nu merita.
Deci cu ce m-ar ajuta Liceul cu Program sportiv, adica pot sa-mi creez o cariera in proportie de 80% in lumea sportiva?

1 răspuns:
| Ara997 a răspuns:

Scoala nu faci la un liceu sportiv. daca vrei sa ai timp pentru antrenamente merge, daca vrei sa faci si scoala da in alta parte iar cu sportul inscrie te intr-un club sportiv
matem ca sfatul vine cam tarzior.