| anonim_4396 a întrebat:

acum am trecut in clasa a 9-a si as dori sa va intreb daca voi v-ati dus la inceputul anului scolar cu vreun cadou, ceva.Cum ar trebui sa procedez, sa iau un cadou, sau sa merg asa, cu mainile goale?

Răspuns Câştigător
| foxi a răspuns:

Mergi cu un buchet de flori!

7 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

Cu mainile goale eu asa am fost

| pwp a răspuns:

Cumpara un buchet de flori.

| Siracuzia a răspuns:

Pai. daca ai diriginte, poti sa mergi cu mainile goale, in schimb, daca ai diriginta, ar trebui sa ii cumperi ceva:un buchet de flori ar fi cel mai frumos cadou, daca vrei sa ii iei ceva mai scump poti sa ii cumperi un parfum. happy

| lavynika a răspuns:

Mergi cu un buchet de flori.Nu vei da gres.

| MMadalina a răspuns:

Buna ...Nu trebuie cadouriwinking
Iei un buchet dragut de flori diriginteiwinkingsi este de ajuns

Succeskiss >big grin

| raresica a răspuns:

Depinde daca ai diriginta sau dirig! Daca ai diriginta cumpara o floare sau un pachet de cafea, dar daca ai dirig nu cred ca e necesar, sau cel putin nu o floare, un pachet de cafea ar fi bun totusi si pentru dirig.winking Succes!

| bEbiTTsa a răspuns:

Un cadou sau o floare este un gest foarte frumos din partea ta. daca sti ca vei avea diriginta poti sa iei un buchet de flori, si eu m`am gandit la asta dar nu stiu sigur daca voi avea diriginta sau dirigintestraight face. Succes!