| KennenX a întrebat:

Am trecut in clasa a 9 la liceu si am intrat la SS, dar eu vreau la SN si as vrea sa ma transfer inainte de inceputul anului scolar. Ce trebuie sa fac? Dau funda pentru cel ce ma ajuta.

2 răspunsuri:
| sabin89 a răspuns:

SS, din cate stiu eu, inseamna Serviciile Secrete. Nu cred ca e bine sa-ti faci de lucru cu astia de la varsta asta. Bine te-ai gandit ca sa te transferi.

| KennenX explică (pentru sabin89):

Tu habar nai despre ce vorbesti SS inseamna stiinte sociale daca nu stii nu te mai baga in seama