| sexybomba a întrebat:

acum cateva luni am cunoscut un baiat neam inteles bine a fost totul ok! pana cand mia sp ca ma place si eu i-am sp ca-l plac am iesit de multe ori in oras a fost totul ca un vis si am ajuns sal iubesc! l-am intrebat daca ar vrea sa aiba o relatie cu mine si mia sp ca nu pentru ca nu vrea o rel ca place pe alta. am suferit mult si o aflat mia sp sa rupem orice leg ca nu vrea sa sufar dar chiar nu vrea sa aiba o rel cu mine numa cu fata aia.de atunci nu am mai vb am incercat sai tr sms in disperare dar nu-mi raspunde ca si cum n-ar primi. eu acum il iubesc fff mult si am incercat sa-l uit dar nu reusesc. m-am conbinat cu un baiat dar nu m-a facut fericita pentru ca ma gandeam la el.nu inteleg dc il iubesc asa mult ca niji nu am fost impr am fost doar pr mai apropiati pentru ca mo luat si in brate mo si mangaiat.acum sunt ff confuza si nu stiu cum si ce sa fac. oare il mai pot aduce inapoi? oare pot sa-l uit? ce sa fac? daca il vad cu fata aia? daca nul pot uita? ce ma pot face? astea sunt intreebarile care ma macina in fiecare minut mai si plang uneori. ajutati-ma va rog ca nu stiu ce sa fac am nevoie de sfaturi!

Răspuns Câştigător
| smile a răspuns:

Am trecut si eu prin asta si stiu cat de neplacut este insa trebuie sa mergi mai departe. Incearca sa il uiti (o sa vezi ca il vei uita)nu merita sa tanjesti dupa el. Nu il obliga sa fie cu tine si sa nu te placa deoarece atunci vei suferi mai mult decat suferi acum. Mergi mai departe sunt sigura ca veoi gasi un baiat pe care sa il placi si sa te placa reciproc.Si nu mai plange nu merita lacrimile tale. Fi tare si vei vedea ca vei trece peste acest obstacol.Sincer nu am inteles de ce a spus ca te place dar cand l-ai intrebat daca vrea sa fie cu tine a refuzat ca cica place pe alta nu mi se pare normal. Daca nu vrea sa raspunda la sms lasa-l sa isi vada de viata lui pentru ca nu vrea sa mai aibe de a face cu tine si nu vrea sa mai stie nimic despre tine. Cred ca ar trebui sa il uiti chiar daca tu spui ca nu vei putea. Timpu le va rezolva pe toate te asigur.Succes. te pup. ai grija de tine. fundita?

6 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Baiatul a fost destul de clar. Vrea sa fie lasat in pace. Daca tu il iubesti nu inseamna ca si el e obligat sa te iubeasca. Dragoste cu sila nu se poate, oricat ar vrea unul dintre parteneri.Lasa-l in pace. O sa creada ca esti obsedata de el, daca il bombardezi cu mesaje si telefoane.Cand il vei vedea cu ea, il vei saluta si vei merge mai departe. O sa ai parte de o relatie de succes cu altcineva, atat timp cat te detasezi de imaginea lui si incetezi sa faci comparatii intre el si viitori pretendenti

| narcisa a răspuns:

Cu cat tu il rogi sa va impacati si ii tot trimiti sms-uri nu cred ca te va baga in seama.si oricum nu merita sa suferi din cauza lui dupa ce ti-a facut.incearca sa fii indiferenta ca baieti draguti sunt foarte multi.

| Mirciuuuuuuuu a răspuns:

Ca sa uiti de el cauta altul!
Baftawinking

| pufoletedebomboana a răspuns:

Daca o sa il igg o sa vina singur la tine.

| maddy0212 a răspuns:

De uitat o sa-l uiti la un moment dat. Eu zic sa nu te mai gandesti la el.

| Raluca_8347 a răspuns:

Daca e asa ar fi mai bine sa-l uitiwinking. Stai linistita o sa intalnesti un baiat care va tine la tine cu adevarat si cu are vei avea o relatie frumoasa :*.