| Aly_3645 a întrebat:

Buna acum cateva minute scriam si eram in dormitor si in timp ce scriam simteam niste vibratii cum ca s-ar fi deschis Tv(este intuneric, camera in care stau este singura luminata si sunt singura in casa). Cand am ridicat privirea am vazut ca Tv din sufragerie era pornit, cu volumul dat tare, pe programul 52(cand l-am inchis acum 4 h era pe programul 5).
Ce credeti ca s-a intamplat tinand cont de faptul ca sunt singura acasa, Tv era stins de 4 h, nu a fost nicio pana de curent si usa era inucuiata.
P. S:Nu mi-a murit nici o ruda apropiata recent.
Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| princessanna a răspuns:

Pai se poate ca cineva sa fi setat tlevizorul.in orice caz nu te speria se mai intampla.

5 răspunsuri:
| Bloondyna a răspuns:

Poate te-ai asezat din greseala pe telecomanda [ eu fac tot timpul astalaughing] sau poate s-a blocat vreun buton cevathinking Sper sa fie astea raspunsurilebig grin.

| Aly_3645 explică:

Telecomanda era pe masa in sufragerie si eu am specificat ca eram in dormitor.

| ^__^S.y.m.o.^__^ a răspuns:

S-ar putea sa te fi asezat pe telecomanda! Mi se intampla si mie ca atunci cand sunt singura sa mi se para ca unele lucruri sunt cam ciudate. Odata eram cu o prietena singure si de pe hol se auzea odorizantul ca si cum se deschidea usa. Ce mai, am facut pe noi de frica! rolling on the floor))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai tv nou(1-2 ani). poate l-a setat cineva sa porneasca la ora x si pe programul ytongue

la tv-ul meu se poate asa cevabig grin

sper ca te-am ajutatbig grin

| princessanna a răspuns:

Se poate sa setat cineva televizorul.nu te speria nu se intampla nimic.