| anonima7107 a întrebat:

Bună! Acum câteva zile am raportat o problema cum ar fi ca nu îmi merg notițele, iar Instagram a spus ca nu mai susțin contul meu, cum as putea rezolva problema? E foarte important contul respectiv.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu se poate rezolva deloc!
Ce-i dificil sa intelegi ca NU se mai poate face acel procedeu, fiindca a fost eliminat?

Instangramul NU este propietataea ta personala, iar tu-l folosesti prin bunvointa administratiei Instagramului si te supui in totalitate regulilor lor, indiferent ca-ti place sau nu.

Daca nu-ti convine, inchide-ti contul si paraseste platforma, ca nu sa fac pe Instagram sau FB reguli dupa cum vrea fiecare utilizator.
Fa-ti propriul website si atunci pui acolo ce reguli vrei tu!

| sierra1 a răspuns:

Traducere: adică după ce că e gratuit, mai faci și fițe!

| anonima7107 explică (pentru sierra1):

Nu asta este problema. Problema e ca nu mi se mai actualizează contul