| Speed2000 a întrebat:

Acum ceva vreme mi-am schimbat profilul de la fb in cronologie si as vrea sal schimb inapoi cu profilul clasic! Funda la raspunsul care ma poate ajuta

Răspuns Câştigător
| AlinaaAli a răspuns:

Buna,
Odata activata cronologia, nu se mai poate dezactiva in nici un fel!

1 răspuns:
| ShinkuIio a răspuns:

Si eu am aceeasi problema...nu-mi place deloc cronologia asta...si plus ca se blocheaza.ff des.Dar cred ca odata schimbat nu mai putem sa dam inapoi.Pana la urma asta a fost alegerea noastra.