| Alexandraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a întrebat:

Cum pot sa schimb profilul de la facebook? L-am schimbat nu stiu cum din greseala si nu-mi place cel nou as vrea sa-l am din nou pe cel vechi dar nu stiu cum sa-l schimb. Cine ma ajuta?

Răspuns Câştigător
| Siracuzia a răspuns:

Buna! Din pacate nu il mai poti schimba, asta e aspectul cel nou al facebook-ului si trebuie sa ne acomodam, asa cum este.Nici mie nu prea imi place, dar acum nu mai pot scapa de el.

3 răspunsuri:
| LonelyLoner92 a răspuns:

Din pacate, nou gen de profil timeline nu mai poate fi dezactivat, oricum, nu e asa rau o sa te obisnuiesti cu el pe parcurs.

| 10roxana10 a răspuns:

Nu mai merge schimbat sad asa o dsa fie la toata lumea de luna asta

funda?

| Wh0Me a răspuns:

Nu mai poti.